O nas

archiwum

turnieje

kontakt

W dniu 03.01.2003r zgodnie z tradycją na Sali widowiskowo-sportowej w Słupcy odbył się Noworoczny-Świąteczny Turniej Badmintona. Na boiskach wystąpiło 55 zawodników i zawodniczek z Poznania, Konina, Odolanowa i Słupcy, którzy rywalizowali między sobą w grach indywidualnych w kategoriach wiekowych i grach deblowych.

Jednocześnie prowadzona była punktacja zespołowa, w której zwycięski zespół odebrał Puchar Prezesa Mostostal Słupca dla najlepszego zespołu turnieju.

4m. T. Nowak/ J. Przywarty

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła Sekcja Badmintona  ze Słupcy i ona też odebrała Puchar Prezesa Mostostal Słupca S.A dla najlepszej drużyny turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca UKS "Smecz" Konin, trzecie miejsce zajęła drużyna MKS MDK 18 Poznań.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy za zajęcie pierwszych trzech miejsc         i dyplomy uczestnictwa.
Turniej sponsorowali: Mostostal Słupca S.A, Salzgitter Sthalhandel Sp. z o. o. Słupca, MPWiK Słupca, Firma "Czerniak" Słupca.
Sprawną obsługę turnieju zapewnili: Andrzej Kończak, Tadeusz Krupczyński, Rafał Trębaczkiewicz, Jarosław Wojciechowski i Jerzy Bania.