12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Orneta,
28-30.04.2006 |
|
|
|
Gra pojedyncza
chłopców |
|
|
|
|
|
|
|
D1273 |
Adrian DZIÓŁKO - OŚAZS Kielce |
41 |
DZIÓŁKO |
|
S2382 |
Michał SUSKI - ---- |
|
21:17,21:13 |
|
|
|
89 |
DZIÓŁKO |
|
|
|
|
21:7,21:6 |
|
S2115 |
Michał SMOLEWSKI - LUKS Badminton Choroszcz |
42 |
SMOLEWSKI |
|
|
M2533 |
Damian MALSKI - MKS Spartakus Niepołomice |
|
21:9,21:6 |
|
|
|
|
|
113 |
DZIÓŁKO |
|
|
|
|
|
21:6,21:13 |
|
G1701 |
Patryk GRZEGORZEWSKI - UKS Hubal Białystok |
43 |
PRĄDZIŃSKI |
|
|
|
P2095 |
Paweł PRĄDZIŃSKI - UKS Kometa Sianów |
|
21:12,21:13 |
|
|
|
|
|
90 |
GURŁACZ |
|
|
|
|
|
17:21,21:17,22:20 |
|
|
G1638 |
Filip GURŁACZ - SKS Piast-B Słupsk |
44 |
GURŁACZ |
|
|
|
J2797 |
Bartłomiej JÓŹWIAK - KKS Ruch Piotrków Tryb. |
|
21:12,21:13 |
|
|
|
|
|
|
125 |
DZIÓŁKO |
|
|
|
|
21:9,21:19 |
J1630 |
Kamil JARZĄBSKI - SKB Suwałki |
45 |
JARZĄBSKI |
|
|
|
S1644 |
Mateusz SIECIECHOWICZ - MKS Badminton Słupsk |
|
21:14,20:22,26:24 |
|
|
|
|
|
91 |
CIURKOT |
|
|
|
|
|
15:21,21:11,22:20 |
|
|
C1352 |
Mateusz CIURKOT - UKS Orbitek Straszęcin |
46 |
CIURKOT |
|
|
|
P2593 |
Hubert PAWŁOWSKI - SŁUPCA |
|
21:7,21:19 |
|
|
|
|
|
|
114 |
MICHNIEWICZ |
|
|
|
|
|
13:21,21:8,21:15 |
|
M1955 |
Daniel MICHNIEWICZ - AZSUW Warszawa |
47 |
MICHNIEWICZ |
|
|
|
K2788 |
Bartłomiej KLUTH - SLKS Tramp Orneta |
|
21:8,21:14 |
|
|
|
|
|
92 |
MICHNIEWICZ |
|
|
|
|
|
21:16,21:19 |
|
|
K2175 |
Tomasz KOZŁOWSKI - KS Stal Sulęcin |
48 |
WIKTORCZYK |
|
129 |
W1930 |
Miłosz WIKTORCZYK - UKS Plesbad Pszczyna |
|
21:12,21:17 |
|
|
|
|
|
|
DZIÓŁKO |
|
|
|
|
21:10,21:6 |
J2017 |
Artur JAKUBOWSKI - KKS Warmia Olsztyn |
49 |
CIASTOŃ |
|
|
C1861 |
Przemysław CIASTOŃ - MLKS Solec Kuj. |
|
16:21,22:20,21:16 |
|
|
|
|
93 |
SKUCZ |
|
|
|
|
|
15:21,21:18,21:9 |
|
|
S1137 |
Maciej SKUCZ - SKB Suwałki |
50 |
SKUCZ |
|
|
|
K1618 |
Maciej KRÓLAK - UWKSWAT Warszawa |
|
16:21,21:14,21:10 |
|
|
|
|
|
|
115 |
DUBOWSKI |
|
|
|
|
|
17:21,21:15,21:14 |
|
K1326 |
Sebastian KOBA - MUKBMDK Płock |
51 |
PERSONA |
|
|
|
P2183 |
Tomasz PERSONA - MKS Orlicz Suchedniów |
|
21:16,25:23 |
|
|
|
|
|
94 |
DUBOWSKI |
|
|
|
|
|
21:12,17:21,21:18 |
|
|
N1650 |
Piotr NAWROT - UKS Kometa Sianów |
52 |
DUBOWSKI |
|
|
|
D1898 |
Mateusz DUBOWSKI - LUKS Badminton Choroszcz |
|
14:21,21:17,21:15 |
|
|
|
|
|
|
126 |
DUBOWSKI |
|
|
|
|
20:22,21:17,21:16 |
P1929 |
Paweł PIETRYJA - UKS Plesbad Pszczyna |
53 |
ZACHEWICZ |
|
|
|
Z1414 |
Michał ZACHEWICZ - AZSUW Warszawa |
|
26:24,16:21,23:21 |
|
|
|
|
|
95 |
ZACHEWICZ |
|
|
|
|
|
21:16,21:11 |
|
|
G1745 |
Karol GARLACZ - UKS Lajkonik Radziszów |
54 |
POULAKOWSKI |
|
|
|
P1826 |
Maciej POULAKOWSKI - SKB Suwałki |
|
21:19,16:21,21:12 |
|
|
|
|
|
|
116 |
SZYMONIAK |
|
|
|
|
|
21:12,21:11 |
|
G2270 |
Maciej GŁĘBOCKI - UKS Kiko Zamość |
55 |
KUSZNIER |
|
|
K1624 |
Tomasz KUSZNIER - LKS Technik Głubczyce |
|
21:23,21:16,21:18 |
|
|
|
|
|
96 |
SZYMONIAK |
|
|
|
|
21:13,21:7 |
|
S2735 |
Paweł SŁOMKA - KS Chojnik Jelenia Góra |
56 |
SZYMONIAK |
|
|
S1830 |
Patryk SZYMONIAK - MKB Lednik Miastko |
|
21:7,21:8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|