|
"MISTRZOSTWA SŁUPCY W
BADMINTONIE" 2006 ROK
Ponad 90
meczy
zostało
rozegranych
podczas
II
Turnieju
Badmintona
w Słupcy
zaliczanego
do
Mistrzostw
Miasta
Słupca w
Badmintonie,
który
został
rozegrany
w dniu
18.03.2006r.
Tym
razem na
boiskach
Słupeckiej
Hali
MOSiR-u
43
uczestników
stworzyło
wspaniałe
widowisko,
obfitujące
w wiele
ciekawych
pojedynków.
Bardzo
dobrze
kolejny
raz
zaprezentowali
się
zawodnicy
i
zawodniczki
z
Poznania
tym
razem
startujący
w nieco
zmienionym
składzie,
uzupełnionym
o
zawodniczki.
Na tym
tle
występ
słupeckich
zawodników
należy
uznać za
bardzo
udany.
Mecze z
udziałem
braci
Pawłowskich,
Oli
Malinowskiej,
Rafała
Trębaczkiewicza
czy też
pozostałych
naszych
zawodników
stały na
wysokim
poziomie
i
dostarczyły
wielu
emocji
oglądającym.
Zapraszamy do wzięcia udziału w następnym turnieju zaliczanym do punktacji w ramach "Mistrzostw
Miasta Słupca
w
Badmintonie"
w dniu
09.04.2006r (niedziela).
UWAGA NA
ZMIANĘ
TERMINU
TURNIEJU
FINAŁOWEGO! Więcej informacji na stronie
"Mistrzostwa Słupcy w Badmintonie 2006
rok"
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
lp. |
kategoria |
imię i nazwisko |
reprezentuje |
I turniej |
II turniej |
III turniej |
Razem |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
1. |
dzieci
dziewczęta |
Katarzyna Zysk |
Słupca |
|
|
1 |
15 |
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
młodziczki
dziewczęta |
Sonia Nowicka |
Słupca |
1 |
18 |
1 |
20 |
|
|
|
38 |
Ola Klyszcz |
Słupca |
2 |
17 |
|
|
|
|
|
17 |
Majka Pawłowska |
Słupca |
3 |
16 |
2 |
19 |
|
|
|
35 |
Daria Nowakowska |
Słupca |
|
|
3 |
18 |
|
|
|
18 |
Anna Stadnik |
Słupca |
|
|
4 |
17 |
|
|
|
17 |
Klaudia Jóźwiak |
Słupca |
|
|
5 |
16 |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
juniorki młodsze
dziewczęta |
Ola Malinowska |
Słupca |
1 |
18 |
1 |
23 |
|
|
|
41 |
Agata Byczkowska |
Słupca |
2 |
17 |
3 |
21 |
|
|
|
38 |
Martyna Laskowska |
Słupca |
3 |
16 |
7/8 |
17 |
|
|
|
33 |
Pietrzak Paulina |
Słupca |
|
|
2 |
22 |
|
|
|
22 |
Anna Nowak |
Słupca |
|
|
4 |
20 |
|
|
|
20 |
Marysia Frąckowiak |
Poznań |
|
|
5/6 |
18,5 |
|
|
|
18,5 |
Agnieszka Sobala |
Poznań |
|
|
5/6 |
18,5 |
|
|
|
18,5 |
Paulina Grzechnik |
Poznań |
|
|
7/8 |
17 |
|
|
|
17 |
4. |
juniorki
dziewczęta |
Agnieszka
Harmacińska |
Słupca |
|
|
1 |
15 |
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
dzieci
chłopcy |
Szymon Andrzejewski |
Targowa Górka |
1 |
15 |
1 |
15 |
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
młodzicy
chłopcy |
Adam Andrzejewski |
Targowa Górka |
1 |
19 |
1 |
19 |
|
|
|
38 |
Mateusz Zielniewicz |
Targowa Górka |
2 |
18 |
2 |
18 |
|
|
|
36 |
Marek Haase |
Dominowo |
3 |
17 |
3 |
17 |
|
|
|
34 |
Kajetan Jantosz |
Słupca |
4 |
16 |
|
|
|
|
|
16 |
Adam Grzegorzewicz |
Targowa Górka |
|
|
4 |
16 |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
juniorzy młodsi
chłopcy |
Hubert Pawłowski |
Słupca |
1 |
18 |
1 |
22 |
|
|
|
40 |
Marcel Pawłowski |
Słupca |
2 |
17 |
2 |
21 |
|
|
|
38 |
Maciej Haase |
Dominowo |
3 |
16 |
5/6 |
17,5 |
|
|
|
33,5 |
Damian Wołyński |
|
|
|
3 |
20 |
|
|
|
20 |
Michał Sobala |
|
|
|
4 |
19 |
|
|
|
19 |
Wojciech Zysk |
|
|
|
7 |
16 |
|
|
|
16 |
Filip Nowicki |
|
|
|
5/6 |
17,5 |
|
|
|
17,5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
juniorzy
chłopcy |
Łukasz Borwiński |
Słupca |
1 |
19 |
2 |
18 |
|
|
|
37 |
Adam Byczkowski |
Słupca |
2 |
18 |
1 |
19 |
|
|
|
37 |
Dominik Bania |
Słupca |
3 |
17 |
3 |
17 |
|
|
|
34 |
Jan Pośpiech |
Poznań |
4 |
16 |
4 |
16 |
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
do lat 45
mężczyźni |
Paweł Pieluszyński |
Poznań |
1 |
23 |
|
|
|
|
|
23 |
Sławomir Siąkowski |
Poznań |
2 |
22 |
|
|
|
|
|
22 |
Michał Matuszak |
Poznań |
3 |
21 |
|
|
|
|
|
21 |
Marcin Promiński |
Poznań |
4 |
20 |
|
|
|
|
|
20 |
Rafał Trębaczkiewicz |
Słupca |
5 |
19 |
1 |
20 |
|
|
|
39 |
Artur Rogacki |
Poznań |
6 |
18 |
5 |
16 |
|
|
|
34 |
Przemysław Welsandt |
Słupca |
7 |
17 |
|
|
|
|
|
17 |
Karol Korolkiewicz |
Poznań |
8 |
16 |
|
|
|
|
|
16 |
Paweł Woźniak |
Poznań |
|
|
2 |
19 |
|
|
|
19 |
Sebastian Wróbel |
Słupca |
|
|
3 |
18 |
|
|
|
18 |
Wojciech Ampuła |
Poznań |
|
|
4 |
17 |
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
powyżej 45 lat
mężczyźni |
Tadeusz Krupczyński |
Słupca |
1 |
20 |
2 |
21 |
|
|
|
41 |
Włodzimierz Chudziak |
Poznań |
2 |
19 |
3 |
20 |
|
|
|
39 |
Piotr Agaciński |
Poznań |
3 |
18 |
|
|
|
|
|
18 |
Jerzy Bania |
Słupca |
4 |
17 |
4 |
19 |
|
|
|
36 |
Czesław Kozielski |
Targowa Górka |
5 |
16 |
5 |
18 |
|
|
|
34 |
Paweł Kafarski |
Poznań |
|
|
1 |
22 |
|
|
|
22 |
Andrzej Ampuła |
Poznań |
|
|
6 |
17 |
|
|
|
17 |
Wojciech Rosada |
Poznań |
|
|
7 |
16 |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|