IV edycja
Rodzinnego
Turnieju
Badmintona "SELCOM
CUP 2007"
pokazała, że
tego typu
imprezy maja
coraz więcej
zwolenników
i dobrze
służą
popularyzacji
badmintona
wśród dzieci
i młodzieży,
a rodzice
mogą się
przekonać,
że czas
spędzony na
sali służy
prawidłowemu
rozwojowi
ich dziecka.
W tym roku
do
rywalizacji
stanęło 21
zespołów
rodzinnych
co jest
rekordem w
dotychczasowych
turniejach.
W tym roku
juz od ponad
miesiąca
przygotowywały
się drużyny
do udziału w
turnieju
systematycznie
ćwicząc z
dziećmi na
zajęciach.
Po
ubiegłorocznych
doświadczeniach
organizatorzy
postanowili
podzielić
uczestników
na dwie
grupy:
dziecko-
szkła
podstawowa i
2 grupa
dziecko-gimnazjum
i wyżej.
Pozwoliło to
wyrównać
poziom i
zwiększyć
atrakcyjność
pojedynków.
Ozdobą
turnieju był
pojedynek
finałowy -
wewnętrzna
sprawa
rodziny
Pawłowskich,
w którym to
o pierwszym
miejscu
decydował
ostatni mecz
deblowy.
Widowisko
jak i poziom
meczu mógłby
być ozdobą
niejednego
turnieju
kwalifikowanego!
ostatecznie
po raz drugi
z rzędu
wygrali
Iwona i
Hubert
Pawłowscy.
Poniżej
podajemy
wyniki:
Kategoria
szkół
podstawowych:
1.
Dominika
Dobersztyn /
Dariusz
Dobersztyn -
Słupca -
puchar
Burmistrza
Słupcy
2.
Klaudia
Liczbińska /
Lidia
Liczbińska -
Słupca -
puchar MOSiR
Słupca
3.
Julia
Pawłowska /
Paweł
Pawłowski-Słupca-
puchar
Prezesa UKS
Kopernik
Słupca
4.-6.Katarzyna
Zysk /
Wojciech
Zysk -
Słupca
Aleksander Miler / Dariusz Miler - Słupca
Jakub Jarocki / Iwona Kupiecka - Słupca
7.-9.Szymon
Smuszkiewicz
/ Małgorzata
Smuszkiewicz
- Koszuty
Aleksandra Derda / Agnieszka Derda - Słupca
Iga Wójcicka / Monika Chmielik - Wójcicka -
Słupca
Kategoria
gimnazjum i
wyższe
1.Iwona
Pawłowska /
Hubert
Pawłowski -
Słupca -
puchar
Burmistrza
Słupcy
2.Marcel
Pawłowski /
Grzegorz
Pawłowski -
Słupca-puchar
MOSiR Słupca
3.Maja
Pawłowska /
Krystian
Barczak
-Słupca-
puchar
Prezesa UKS
Kopernik
Słupca
4.-6.
Dominik
Bania /
Jerzy Bania
- Słupca
Dominika Smarzyńska / Wojciech
Hejna -
Słupca
Adam Byczkowski / Bogusław
Byczkowski -
Słupca
7.-9.
Paweł
Banasiak /
Jakub
Banasiak -
Słupca
Klaudia Derda / Daniel
Derda -
Słupca
Łukasz Borwiński / Marta
Borwińska -
Słupca
10.-12.Martyna
Laskowska /
Ewa
Laskowska -
Słupca
Marta Smuszkiewicz /
Małgorzata
Smuszkiewicz
- Koszuty
Agata Byczkowska /
Wioletta
Byczkowska -
Słupca
Po
wielogodzinnych
zmaganiach
turniejowych
przyszedł
czas na
podsumowanie
i tu jak co
roku właściciele firmy komputerowej SELCOM Słupca - sponsorzy turnieju państwo Ewa i
Sławomir Laskowscy
postarali
się aby
żaden z
uczestników
turnieju nie
wyszedł z
sali bez
nagrody!
Okolicznościowe
medale,
dyplomy,
puchary
Burmisrtza
m. Słupca
Pana M.
Pyrzyka,
Dyrektora
MOSiR-u
Słupca Pana
A. Kończaka
i Prezesa
UKS
"KOPERNIK"
Słupca Pana
W. Hawro
oraz nagrody
w postaci
sprzętu
komputerowego,
audio i
sportowego
wręczali
P-wo E i S.
Laskowscy
sponsorzy
turnieju
przy udziale
pana W.
Hawro.
I tym razem
nie
zapomniano o
najmłodszej
uczestniczce
turnieju,
którą była
Julia
Pawłowska
obdarowana
piękną
maskotka
przez Pana
S.
Laskowskiego.
Wszyscy
uczestnicy
turnieju
otrzymali
koszulki
firmy SELCOM
i dyplomy
uczestnictwa.
Na
zakończenie
można tylko
kolejny raz
powtórzyć
hasło które
towarzyszy
Słupeckiej
sekcji
Badmintona:
Badminton to
wspaniała
gra dla
wszystkich:
kobiet i
mężczyzn,
dzieci,
młodzieży i
starszych,
spróbuj i Ty
!!!
Zapraszamy
za rok.
Specjalne
podziękowania
dla
PLASTOLAN
POLSKA
Słupca za
pomoc w
organizacji
turnieju.
Turniej
bardzo
sprawnie
przeprowadzili:
Jerzy Bania,
Andrzej
Kończak.
Serwis
fotograficzny
dostępny w
galerii. |